Ištrauka iš Tim Guenard knygos

 

Staiga į mano atminties paviršių tarsi kokie dvokiantys burbulai iškyla nepakeliami žodžiai, kurie kadaise apnuodijo mano vaikystę : ,,Mušti vaikai genetiškai muš ir savuosius“, ,,Alkoholikų vaikai gers genetiškai“, ,,Pamestinukai genetiškai pames ir savo vaikus“, ,,Vaikai iš išsiskyrusių šeimų ir patys genetiškai išsiskirs…“
– Ir bet kokiu atveju, man o brangi drauge, šunys neveda kačiukų! Vargšai vaikai, nuo 75 iki 80 procentų jie atgims savo tėvų ydas. Jie nieko negali pakeisti, tai genetiška!
Tą vakarą savo kambaryje vienas su geruoju Dievu nusprendžiau priversti meluoti genetiką, padėti praeitį į spintą ir išdulkinti savo atmintį. Nutariau daugiau nebeklausyti pamokslų tų, kurie visuomet viską žino, neklausytu nevilties sėjėjų nesąmonių.
Muštas, pamestas vaikas, ligonis nuo alkoholio, narkotikų ir kitokių bėdų, nepaveldėjo to genetiškai. Visi jie turi teisę pasikeisti.
Galima skaitiklį atsukti nuo nulio, tereikia norėti.

 

Beje, noriu paminėti, kad tai yra ištrauka iš Tim Guenard knygos ,,Stipriau už neapykantą“. Stipri knyga. Verta paskaityti.

Ramunė

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s