Reikarnacija pagal Einšteino teorijas

Ką manot apie tai? Ar nepanašu į vadinamają reikarnaciją? 🙂 vienu žodžiu, ką mokslas gali suprasti apie tuos dalykus, kurių negalima apčiupinėt?

 

Apie vaiduoklių medžiotojus esame girdėję visi. Nors abejojančių šmėklų egzistavimu, ko gero, yra netgi daugiau nei tikinčių, darbo vaiduoklių medžiotojams nestinga: tariami profesionalai kviečiami į apleistus rūsius, senus namus, kapines ir daugybę kitų vietų, kur, kaip tikimasi, pasinaudodami elektronine įranga, aptiks vaiduoklius ir juos išprašys. Nors vaiduokliai jau ilgus metus medžiojami tiek televizijoje, tiek realiame gyvenime, patikimų jų egzistavimo įrodymų vis dar nepateikta.

Dauguma vaiduoklių medžiotojų tvirtina šmėklų egzistavimą galint esant paaiškinamą elementariais fizikos dėsniais. Ypač dažnai tokiais atvejais remiamasi vieno iškiliausių visų laikų genijų Alberto Einsteino teorijomis.

„Google“ paieškos sistema pateikia beveik 8 mln. rezultatų, grindžiančių legendinio fiziko darbų energijos tvermės tema ir vaiduoklių egzistavimo ryšį, akentuojamą žymiausių srities specialistų. Pavyzdžiui, 2007-aisiais išleistos knygos „Vaiduoklių medžiotojai“ (angl. Ghosthunters) autorius Johnas Kachuba viename knygos skyrių rašo: „A.Einsteinas įrodė, jog visatos energija yra patvari, iš niekur neatsiranda, ir niekur nedingsta… Taigi, kas nutinka energijai žmogui mirus? Jei, kaip teigia Einsteinas, ji niekur nedingsta, vadinasi, turi virsti kita energijos rūšimi. Kokia tai energija?.. Ar tai galima vadinti vaiduokliu?“

Anksčiau minėta idėja pateikiama – ir prilyginama vaiduoklių egzistavimo įrodymui – beveik kiekvienoje su šia tema susijusioje interneto svetainėje. Vienoje jų, „Tri County Paranormal“, teigiama: „Albertas Einsteinas tvirtino, jog energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta, o tik iš vienos energijos rūšies virsta kita energijos rūšimi. Gyvo žmogaus kūne yra elektros energijos… Kas nutinka šiai širdies plakimą ir kvėpavimą palaikančiai elektrai, kai žmogus miršta? Atsakymo nėra.“.

Tačiau atsakymas yra, ir jis labai paprastas bei visai nepaslaptingas. Žmogui mirus, jo kūno energija keliauja ten, kur keliauja visų gyvų organizmų energija po jų mirties – į aplinką. Kai žmogus miršta, jo kūne sukaupta energija virsta šiluma ir yra perimama mirusį kūną vartojančių organizmų – plėšrūnų, jei kūnas paliekamas nepalaidotas, arba kirmėlių ir bakterijų, jei užkasamas į žemę, ir jį absorbuojančių augalų. Jei kūnas kremuojamas, jame sukaupta energija paverčiama šiluma ir šviesa. Valgydami augalinį ir gyvulinį maistą, mes vartojame jų energiją ir konvertuojame ją savo reikmėms. Virškinimo metu maistas asimiliuojamas ir cheminėmis reakcijomis išlaisvinama energija, būtina gyventi, judėti ir daugintis. Ši energija tampa ne šmėkliškai švytinčiu elektromagnetinės energijos kamuoliu, o virsta šilumine ir chemine energija.

Kai kurių vaiduoklių medžiotojų tvirtinimai apie šmėklų neva sukuriamus elektromagnetinius laukus su realybe turi mažai ką bendra. Medžiagų apykaitos procesų metu žmogaus organizme iš tiesų sukuriamos nedidelio intensyvumo elektros srovės, tačiau jos nustojamos generuoti žmogui mirus, nes nutrūkus energijos tiekimui, nutrūksta ir srovė – visai kaip nutrūkus elektros tiekimui nustoja švietusi elektros lemputė.

Didžiajai daliai mirusiame kūne sukauptos energijos grįžti į aplinką maisto pavidalu prireikia metų; dalis išsisklaido iš karto po mirties, taigi, neįgyja pavidalo, leidžiančio užfiksuoti ją praėjus dešimtims metų populiariais vaiduoklių medžioklės prietaisais, tokiais, kaip elektromagnetinių laukų detektorius.

Taigi, vaiduoklių medžioklės profesionalai, tikinantys šmėklų egzistavimą galint būti grindžiamą A.Einsteino teorijomis, veikiau demonstruoja ne žinias apie vaiduoklius, o apgailėtiną išprusimą. Vaiduokliai gal ir egzistuoja, tačiau taip manyti tikrai neskatino nei A.Einsteinas, nei jo teorijos.

Šaltinis: Lrytas. http://www.lrytas.lt/-13212626581319870594-.htm

 

Lina Cankas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s