Drakono trikampis

Bermudų trikampio brolis dvynys – Drakono trikampis
 
Turbūt nerastume žmogaus, kuris nėra girdėjęs šiurpios istorijos apie Bermudų trikampį – paslaptingais lėktuvų ir laivų dingimais pagarsėjusį regioną Atlanto vandenyne.
Ši vieta vien po antro pasaulinio karo tapo kapinėmis daugiau nei šimtui lėktuvų ir laivų, tūkstančiui žmonių. Tačiau nedaugelis žino, kad Bermudų trikampis turi „giminaičių”, …iš kurių pats žiauriausias egzistuoja kitoje Žemės rutulio pusėje, Ramiajame vandenyne ir yra vadinamas Drakono trikampiu.
 
Drakono trikampis yra išsidėstęs aplink Miyake salą, apie 100 km. į pietus nuo Tokijo. Japonai šia vietą vadina Ma-no Umi – „Velnio jūra“. Jūreiviai pasakoja apie neįprastus reiškinius šiame regione, prisimena girdėję baisius triukšmus ir matę ryškią, gąsdinančią raudoną šviesą. Yra tikima, kad čia gyvena milžiniškas įsiutęs drakonas, išnyrantis iš gelmių ir ryjantis jūrininkus, o jo urvas dekoruotas laivais, kuriuos jis yra užgrobęs.
 Drakono trikampis kaip ir Bermudų trikampis pasižymi tomis pačiomis magnetinėmis anomalijomis, navigacijos ir susisiekimo priemonių gedimais, pranešimais apie ryškią šviesą, nepastoviomis ir staiga pasikeičiančiomis oro sąlygomis, nepaaiškinamu, staigiai sustiprėjusiu vandenyno bangavimu, vandens verpetais, miglomis ir audromis, sutampančiomis su laivų bei orlaivių dingimais, bei pasakojimais apie dreifuojančius be įgulos vaiduoklių laivus.
 Apie šį paslaptingą regioną Ramiajame vandenyne pasaulis sužinojo po to, kai lingvistas Charles Berlitz 1989 m. išleido knygą pavadinimu „Drakono trikampis“. Joje autorius mini daugybę čia pasiklydusių laivų, pradedant nuo mažų žvejybinių valčių, baigiant milžiniškais 200 000 tonų sverenčiais tanklaiviais, Jungtinių Amerikos Valstijų bei Japonijos karinius laivus ir lėktuvus, taip pat Sovietų sąjungos povandeninius laivus ir bando tai paaiškinti NSO veikla šiame regione.
 Vėliau atsirado mokslinių Drakono trikampio paranormalijų aiškinimų. Pagal vieną iš teorijų, šiame regione, vandenyno dugne egzistuoja nematomas metano hidrato laukas. Tiksliau, metano hidrato ledas, kuris pavirsta dujomis kai temperatūra pakyla iki 18 laipsnių celsijaus. Dujų išsiveržimas pertraukia plaukiamumą ir gali lengvai nugramzdinti laivą, nepaliekant jokių nuolaužų pėdsakų. Kitos populiarios teorijos laivų ir orlaivių dingimą aiškina per magnetinio lauko egzistavimą, povandeninių vulkanų aktyvumą, tektoninių plokščių judėjimą.
 Taip pat netrūksta antgamtinių Drakono trikampio aiškinimų. Kai kurie šią vietą vadina vartais į kitą dimensiją, į paralelinį pasaulį, juodąja skyle. Taigi vieningo atsakymo į klausimą, kas vyksta Drakonų trikampyje nėra ir turbūt dar ilgai jo nenužinosime, o kol kas ši vieta kaip Bermudų trikampis lieka viena iš labiausiai intriguojančių pasaulio mįslių.
 
Levita
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s