Dvasinis tobulėjimasis: kaip susisiekti su savo Dvasiniu Vadovu.

Kaip susisiekti su savo Dvasiniu Gidu/ Vadovu?

  • Pirmas žingsnis: rasti tinkamą vietą.

Taigi, kaip užmezgti ryšį su savo Dvasiniu Gidu/Vadovu?

Paprasčiausias, tiesioginis ryšis yra Kreiptis į savo Dvasinį Vadovą.

Tai padaroma patekus į transo būseną ir pakviesti pas save savo Dvasinį Vadovą į savo minties peisažą. Jūsų minties peisažas yra gražus, gamtinė erdvė, kurią sukuriate iš savo atsiminimų, vaizduotės ir sapnų. Kai kuriems žmonėms patinka kalnai, o kiti renkasi pievas ar dykumas. Mes patys sukuriame kraštovaizdį, kuris geriausiai atspindi save.

Pagalvokite sekundėlę. Koks gamtinis kraštovaizdis, jūsų manymu, labiausiai suteikia jums ramybę ir kur galite aiškiai mąstyti?

Tada suraskite laiką ir vietą, kur galite atsipalaiduoti be jokių sutrukdymų. Išjunkite mob. telefoną ir uždarykite duris, jei esate patalpoje. Kai kurie žmonės randa komforto zoną ir lauke, siekiant susijungti su gamta.

 

 

  • Antras žingsnis: transo būsena

 

Užsimerkite ir susitelkite į savo kvėpavimą. Transas yra būdas rasti ryšį su savo vidine “magija”. Lengviausias būdas- pradėti skaičiuoti nuo 100 iki nulio. Tegul jūsų vidinis balsas pats deklamuoja skaičius iki nulio. Kuo daugiau jūs tai praktikuosite, tuo lengviau bus.

  • Trečias žingsnis: keliaukite aplink savo minties peisažą.

Kai baigsite skaičiuoti iki nulio, mintimis sau pasakykite, kad eisite į vidinę savo minties kelionę sukurdami gamtos peisažą. Palaipsniui jūsų mintis ims kurti šia viziją, kaip realią. Kai kurie žmonės pastebi, kad kai jie pradeda matyti viziją/ peisažą, viskas skiriasi forma, nei kaip jie manė prieš tai- daugiau gyvumo ir spalvų. Kiekvieną kartą viskas gali keistis ir plėtotis, nes minties peisažas yra jūsų paties atspindys. Jūs visada būsite saugūs, nieko kenksminga neįvyks.

 

  • Ketvirtas žingsnis: kreiptis į savo Dvasinį Gidą/Vadovą.

Šiek tiek laiko paklajokite po savo minties peisažą. Pasivaikščiokite iki tol kol surasite geriausią vietą pakviesti savo Dvasinį Gidą/Vadovą. Kai ją rasite- tai gali būti skardis su vaizdu į pūtojantį vandenyną, ar sniego kalnas, tada pasakykite: “Aš nuolankiai kviečiu savo Dvasinį Gidą prisijungti prie manęs šioje vietoje. Krepdamasis į jus, aš prašau jūsų apsaugos ir palaikymo”.

Po to nereikia nieko daryti, išskyrus laukti. Jūsų Dvasinis Vadovas ateis pas jus vienoje iš trijų būdų: kaip visišką (pilną) transformuotą įvaizdį, garsą arba pojūtį. Jeigu iš pirmo karto nieko neįvyks, tokią praktiką atlikite kelis kartus iki tol kol jūsų Dvasinis Vadovas pasirodys.

 

Tuo tarpu jūsų Dvasinis Vadovas gali jums siųsti ženklus jūsų kasdieniniame gyvenime, kurie padės jums juos atpažinti kitame minties peisaže.

Kai jūsų Dvasinis Vadovas pasirodys, pirmas dalykas, kurį turite padaryti- tai padėkoti.

 

Dėkingumas- tai pradžia, kuri suformuoja pasitikėjimo ryšį su savo Dvasiniu Vadovu.

 

 

  • Penktas žingsnis: priimti Jo meilę.

 

Galutinis žingsnis užmezgiant ryšį su savo Dvasiniu Vadovu- priimti Jo meilę. Jūsų Dvasinis Vadovas apsups jus aiškia meile be jokių klausimų ar apribojimų. Kai priimsite ją, kaip dalį savo gyvenimo, jūs visada jausite jos buvimą šalia jūsų. Nebandykite priversti, kad duotų jums tą meilę. Tegul tai trunka kelis vizitus, tegul pats jūsų Dvasinis Vadovas apsupa savo meile jus. Kai ją gausite, joje maudykitės, tegul toji meilė jus pagyvina. Tai pats nuostabiausias jausmas pasaulyje!

 

Dabar galite praleisti šiek tiek laiko su savo Dvasiniu Vadovu. Pasivaikščiokite su Juo savo minties peisaže.

 

Kartais jūsų Dvasinis Vadovas gali jus palikti ir išeiti. Viskas gerai, neišsigąskite, nes jūs visada galite sugrįžti ten, kai turėsite klausimų ar kokį susirūpinimą.

 

Norėdami sugrįžti iš minties peisažo, eikite atgal iki tos vietos, kur jūs pirmą kartą atsidūrėte. Susitelkite į savo kvėpavimą ir tada grįžkite iki atsibudimo.

 

Mėgaukitės ryšiu su savo Dvasiniu Vadovu. Tai- pirmas žingsnis siekiant dvasinės stiprybės.

 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s