Šamanų prikakota teritorija

 

 

Artimojo pasakojimą nusprendžiau perkelt čia. Gal bus kam įdomu. Gal ir giliems apmąstymams. Padidinkit akis 🙂

Taigi, yra šamanų teritorija, kur, maždaug berods, randas Baikalo paežerės krante, nu greičiau pavadinkim Baikalo pusiasalyj. Manoma, kad čia įsigalėjo pirmykštė šamanų bendruomenė – ale apstu religinių apeigų rakandų, nors dokumentų striuka. Tiek to šneka šneka, iš kalbos perduodamas padavimas, anot fanatikų mokslininkų, tapo legenda ar neaiškia pasaka.

Sakoma, nuo smalsumo sunku pabėgt. Taip ir atsitiko mokslininkams. Dega jie savo svajonėm: gal jų neatrastas šamanų kraštovaizdis bus pripažintas kaip UNESCO retenybė, o gal ir gaut Nobelio premiją už taiką su šamanistais.

“Baik. Smegenims kirmėlių nereikia. Eik važiuok su dviem akim, daug pamatyk, sužinok. Tada gali man pasakyt. Supratai?“

Važiavo mokslininkai. Vežė aparatūrą, kuri kainavo 10.000 dol. Aparatūra, kurie jie norėjo naudotis, išsiurbtų šios vietovės energijos biolauką ir taip panašiai.
Bet… Visi neišgyveno nė trijų parų: vieniems išgręžė kepenis, kai kas myžo krauju, nestabili psichika vertė rėkti, nes ausyse labai spengė. Ir įdomiausia, kad garsas, kuris spengė ausyse, nėra iš mūsų pasaulio. Juos veikė narkotinis oras, kuriuo kvėpavo ir bloga oi bloga… Svaigo. Smegenis traiškė kaip graikinius riešutus. Atsivėrė net skrandis. Išaugo kaulų ataugos. Nu va, prasidėjo mirties agonija visiems. Mirė. Greitai supelijo. Liko kaulai.

Kas atsitiko, jei nė vienas dar nėra matęs apšepusio šamano? Kas atsitiko, kad realūs burtai jų dar nepalietė? Žmogau, pasakyk ir tu, kas pagaliau šitkaip atsitiko?

Tyla.

Netoli Baikalo ežero gyveno padorus tikintysis. Ir apie tai daug girdėjo. Nu įdomu ir viskas. Buvo ramus, šventas ir Dievo draugas – taip jį apibūdino pažinę kaimynkštėnai.
Dievas jam davė leidimą, kai jis panoro melstis šioje vietoj.

Tik vėliau aprašė, kas vyksta ir dabartinėjė šamanų teritorijoje. Patekęs į šamanų teritoriją, labai nustebo, kad nėra laiko mato. Įsivaizduokit, iš vis negalioja laikas, nėra laiko, nėra laikrodžio, netgi negali prisiminti datos ir laiko. Iš vis nėra ir labai sunku suprasti, ką reiškia žodžiai “vakar, šiandien ar rytoj“.

Nenaudoja šamanai jokios technologijos. Jie “savo“ technologiją atranda bet kokiose didelių gyvūnų kepenyse. Kas įvyks po pusmečio Armėnijoj ar ką darys Obama,o va če tau pasakys kraujagyslių takeliais apraizgytos kepenys.

Vėliau pajuto, jog labai lengva eiti, kažkaip greitai susivokęs, pradėjo šoliuoti kaip žiogai. Jam buvo nejauku, kai pamatė vienoj vietoj esančius gyvus ir jau seniai mirusius kartu vaikštančius.

Panoro karštų bulvių mintyse ir iškrito karštos bulvės po ąžuolu. Iš gilių sproginėjo ir metė. Čia buvo minties jėga. Kaip mąstai, taip ir bus. Nori gauti, užtenka vien apie tai pagalvojus.

Matė (šamanai jo nematė,Dievas davė apsauginį sluoksnį), kaip šamanai renka gyvųjų kaulus, anot jų, kur dar gali skleist dvasių bei energijos likučius. Ir nerenka tokių, kur negali duoti garsų. Garsais kaip aukščiausia navigacijos pagalba šamėkai randa kelią, kur buvo iškritęs sunokęs obuolys, nors už 7 km. Girdi ir sprendžia iš tavo kvėpavimo, kiek turi papildomų ligų savo organuose. Gali pasakyti tiksliai, kad tau III mestafazinio lygio vėžinės kasos ataugos. Ar šlapimo puslės ir kad tai nuo baimės.

Įdomiausia, šamanų skaičius nėra didelis, nei mažas. Pastovi gimstamumo piramidė. Kai gimsta vaikai, sunku pasakyti jų amžių. Kai seni, irgi labai sunku pasakyti amžių. Toks jausmas, kad visi bendraamžiai. Pagelbėjo ūgis. Niekas nėra buvės mokykloj. Beraščiai, tačiau vieno šamano žinioms prilygsta 100 pripažintų profesorių.

Kaip jam pavyko išlikt gyvam?

Išgyveno su Dievo leidimu. Grįžo po 21 d., o nustebo, jog tenai buvo viso labo 1 parą. Ir nereikėjo skųst barzdos. Laikas buvo sustojęs.

P.S. Aišku, ten nebuvo kakų. Papildau todėl, kad būtų aišku: jei yra kakų – negali eit be Dievo.

 

Cassia.

 

Screen Shot 2013-05-25 at 13.03.17

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s