Ar jogos pratimai ir mankštos yra blogis?

Vienas žmogus manęs klausė, ar jogos pratimai ir mankštos yra blogis. Pasak Biblijos, pažeidžia sielos dėsnį. Atsakiau, kad pasiteirausiu Cassios, manau, geriausiai čia atsakysi Tu, Cassia.

Biblijoje niekur nėra parašyta, jog pažeidžia sielos dėsnį. Pateiksiu vieną citatą iš Šventojo Rašto: 1 Timotiejui 4 skyrius 8 eilutė “Kūno lavinimas nedaug naudos duoda, o dievotumas (dvasingumas) viskam naudingas; jis turi esamojo ir būsimojo gyvenimo pažadą“. Taigi, neparašyta “op, negalima, draudžiama, blogai…ar pan.“. Kiek žinau, senovėje, tarkim, imam biblinius laikus, anuomet žmonės beveik nesportavo. Nes jie ėjo kasdien pasisemt vandenuko iš šulinio, kur vidutiniškai randasi už 2-7 km. Ir dar, per šabą (žydai ilsisi šeštadienį, o pas mus kaip sekmadienį) žydams leista nueit ne daugiau kaip 900 metrų. O če pas mus, pora pusšimčius metriukus paėjęs vos padvėsta-užtat ant kampo dygsta sporto salės kaip grybai. Čia jums spręst.

Yra keletas interpretacijų, kurie žmonės taip supranta. Įdomumo dėlei, ką rinktum dvasinę knygą ar gerą mankštą? Įdomu, kažkur skaičiau, kad net rimtas pasninkas gali būti tapti savotiška dvasinė (kovinė) mankšta.

Arba labai juokinga, kaip dažnai būna: niekados nėra pralaimėję čempionai pataria visiems užsiimt sportu, o kaip pralaimėję: ai nebūtinai, pavyzdžiui, yra geresnių dalykų- pastudijuot psichologijos įvadus.

Cassia

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s