Būgno Savininko Paslaptis

Kažkaip jaučiu, bus daug ginčų dėl šios temos. Nepulkit vienas kito. Galima tik parašyti, kaip jūs galvojat. Niekuo čia aš dėta, man papasakojo vienas dvasingas bičiulis, kurį labai retai sutinku. Jo pasakojimai visuomet įdomūs.

Taigi. Pasakojimas bus nepatogus, o gal ir nemalonus. Nesakysiu va, čia tau ir tau ir anam. Ne, taip nebus. Kiekvienas lai sprendžia, ar sutinki ar ne. Bet visi žino, kad laikas yra geriausias liudininkas.

Yra vyrų, kuriems svarbu paimti nekaltą merginą. Tie vyrai, kurie nori būti pirmi, pavadinsiu būgno savininkai – atseit, kai ateina laikas išmušti būgną.

Kodėl labai svarbu, pasistengsiu išdestyt labai aiškiai.

Vyras iki santuokos sudaužė vienos simpatiškos mergužėlės būgną. Paskui jų keliai išsiskyrė. Mergina susituokė su mylimu vyru. Sukūrė šeimą. Gimė dukrytė. Atsigimė į tėvą. Kraujas – tėvo, veido bruožai – tėvo. Moteriškumas lai nuo motinos. Bet…bet… bet…Įpročiai, manieros, charakteris – nei tėvo, nei motinos. Če nuo pirmojo būgnininko. Dvasinių vingrybių paslaptis. O gali būti ir taip: viskas gerai, tik išvaizdą padovanojo būgnininkas.

Buvo ir taip, pankų sūnelis įšventinamas į kunigystę. O ale Bože, pankai raunas plaukus, palauk palauk, nepameni, kas tave paėmė pirmas, motin, ar ne studentas – būsimasis kunigas?

Buvo ir taip, padorių šventeivų dvyniai sūnūs pasirinko kitokį lyties orientacijos kryptį. Šeima dievagojasi, na iš kur, pala pala… Moterie… Nepameni, kaip tave išprievartavo kaime, kai grįžai vėlai iš tetos buto… Ar žinai, kas tas buvo? Iškrypėlis maniakas…

Buvo ir taip, graži nerimta moteris sukūrė vėlai šeimą su buvusiu mergišiumi. Gimė paklausnus, oi, paklusnesnio už avį nerasi. Kaip tai? 25-metė studentė suviliojo moksliuką ir ……pamiršo ilgam. Sūnus baigė lygiai pat, kaip pirmasis žiopleiva moksliukas. Kad ir pažymiai buvo vienodi. Deja, ne jo sūnus.

Daug nevardinsiu. Vienas yra ryškus niuansas. Jei nuotykis buvo vienkartinis – sunku bus spręst, koks jis buvo ir koks yra. O jei dažnai regi, pažįsti kažkiek, žinai jo hobi – gal būt bus lengva prisimint kad ir net po 25 metų – ar vaikai bus panašūs.

Tas bičiulis papasakojo man, užsiprašiau dokumentinio įrašo, kad nors ir rusų kalba. Pažadėjo ir tiek.

P.S.: Pavadinimą parinkau, kad gražiau ir padoriau skambėtų – na aišku, supras tas, kas tarkuoja protą.

Mieli, skaitytojai, iki sekančio skaitalo, apkabinu.

Cassia

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s