Dvasinio Kardo pirmasis susibūrimas

IMG_8182“Dvasinio Kardo“ gimtadieniui

Buvo linksma net prisimint, kiek kartų naktimis Cankutė, Vaivadija ir aš šnekėjome…. ale nesimato galo. Sunku buvo net paklaust, kiek valandų… Paprastai, iš trijulės nieks to neklausdavo. Ir taip tęsėsi, kol iš tamsių užuolaidžių prašvisdavo rytmetinė saulė, kuri kaip neprašytas svečias mums primindavo apie mūsų nesumerktas akutes ir neliestas lovytes. Kai kur mėtosi obuolių nuograužos ir keletas puodelių kavos liko neišplautas.

Tema įdomi. Netrukdyk.

Pala, pala… Mergaitės, apie ką jūs šnekėdavot, jei ne paslaptis?

Taip, klausom. Mes naktimis, atsilailaisvinusios nuo namų ūkiškos ruošos, rasdavom laiko paplepėt. Temos išties buvo įvairios: sapnai, anapusinis pasaulis, religijos pakraipos, Šv.Rašto citatos.
Mano atsiminimų nuostabai, diskusijoms nebuvo nė pykčio, prievartos ar neapykantos.
Tik suvokėm, kiek kurčiųjų apie tai nežino. Arba žino, bet tyli. O dar kiti žino, bet nenori, nes bijo būti morališkai plakami.

Ir vieną 2011m. kovo dieną Vaivadija su Cankute padarė mažytį stebuklėlį. Stebuklas čia. Žinoma, buvo mažas. Didelis bus, ir daugiausia priklausytų nuo žiurovų, rašytojų, komentatorių.

Nesmagu girtis, bet Vaivadija ir Cankutė manęs prašė (ir dabar prašo) parašyti dvasines temas, anot jų, esu gera rašytoja.
Žinoma, buvo nelengva rašyt. Ne dėl to, kad yra siauras dvasinių temų ratas. O dėl to, kad temos būtų tinkamos, nešančios ramybę kitiems. Jokių ginčių. Tik diskusijos, kurios neįžeistų nė vieno nario.
Praėjo jau dveji metai. Šis portalas yra uždara grupė, turinti 349 narius.

Mes jau galvojom, kad šis “Dvasinis Kardas“ svetainė nesulauks nė metukų, tačiau mūsų nuostabai, išdygo pirmieji dantukai, vieni po kitų žodeliai, nors nedrąsūs, bet rodantys šio portalo eigos pažangą.

Susibūrimui idėją laikė Cankutė kažkur lininio apdaro kišenėjė. Sakau, kas čia? Parodė išsvajojamą projektą surengt “Dvasinio Kardo“ pirmąjį susibūrimą. Džiaugiuosi, bet mintyse ieškojau pirmo – finansų šaltinio, ir nerodžiau nusivylimo grimasos Cankutei, kad taip sunku.

Atėjo priešpaskutinis pasimatymas restorane. Aš ir Cankutė. Šveitėme tai skaniai, kad aplinkui nesimato. Ir vos vos vieną kitą matėmė pro ašarotus akinius. Labai širdingai pašnekėjom.
Vis dėl to mus pastebėjo vienas džentelmenas, siūlė kompaniją palaikyt. Apmokėjo. Buvo mandagus ir kantrus su mumis. Ir pasiūlė finansinę paramą. Ir išėjo.

Pamiršau. Bet Lina, būdama Londone, parašė man, kad kažkokia vedama inkstinkto, paprašyčiau…

Oooo, šventa mama, niekados neprašydavau taip, vis dėl to remėjui sulemenau lyg ir su mikčiojimo akcentu. Iškart sutiko paremti.

Supratau tądien, nesvarbu: ar tu kurčias ar vienaakis kiklopas ar šleivakojis – Dievas padarys. Dievas nori, kad kiekvienas kurčiasis turi teisę žinoti apie dvasinį pasaulį. Dievas davė. Dievas atidarė duris girdintiesiems, kiek kurčiųjų žino apie tai.
Ateik ir tu į mūsų “Dvasinio Kardo “ gimtadienį ir palik nors žodelį pasveikinimui – lai būna pati gražiausia dovana.

Ačiū jums visiems, kurie buvo kartu su mumis dvejus metus.

Cassia

IMG_8088
IMG_8183

IMG_8085

IMG_8086


IMG_8091

IMG_8099

IMG_8104

IMG_8101

IMG_8104

IMG_8106

IMG_8110

IMG_8118

IMG_8122

IMG_8125

IMG_8126

IMG_8127

IMG_8134


IMG_8127

IMG_8128

IMG_8091

IMG_8133

IMG_8134

IMG_8143

IMG_8145

IMG_8146

IMG_8147

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s